Мах 3 Бричење Razor HLTS08 / 09/10/11

Мах 3 Бричење Razor HLTS08 / 09/10/11

Краток опис:

Product description: Resin handle shaving razor with stainless steel finials; suitable for Gillette Mach 3 blade. Size: 140.5*41.3mm Weight:  50.6g Packing: 1pc/bubble bag/white box, 12pcs/inner box, 96pcs/carton. White box size: 15*4.5*2.5cm,12pcs/inner box, inner box size: 16*15*9.5cm, 96pcs/carton. Carton size: 40*33*31cm


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот:

  Смола рачка бричење жилет со finials нерѓосувачки челик;
  погоден за Gillette Мах 3 ножот.
  Големина: 140.5 * 41.3mm
  Тежина: 50.6g

  пакување:

  1pc / меур торба / бела кутија, 12pcs / внатрешната кутија, 96pcs / картон. Белата кутија големина: 15 * 4.5 * 2.5 cm, 12pcs / внатрешната кутија, внатрешната кутија големина: 16 * 15 * 9.5cm, 96pcs / картон. картон големина: 40 * 33 * 31cm

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!