Крмак наежвам Бричење четка D HLZD6

Крмак наежвам Бричење четка D HLZD6

Краток опис:

Product description: Outside black dyed hog bristle shaving brush; Wooden handle: schima superba; Height: 10.7 cm – 4.21″ Weight: 38g Packing: 1pc/opp sleeve, 6pcs/white box, 360pcs/carton. White box size: 21*11.5*3.5cm; Carton size: 43.5*35.8*37.5cm/360pcs/carton


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот:

  Надвор обоена црна свиња наежвам бричење четка; Дрвена рачка: schima Суперба;
  Висина: 10.7 см - 4.21 "
  Тежина: 38g

  пакување:

  1pc / OPP ракав, 6pcs / белата кутија, 360pcs / картон. Белата кутија големина: 21 * 11.5 * 3.5cm; картон големина: 43.5 * 35.8 * 37.5cm / 360pcs / картон

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!