Nantong Вигор Четка копродукции, Ltd е водечки производител бричење четка во Кина од 1982 година Ние сме специјализирани во изработка среден и висок степен бричење четки вклучувајќи свиња наежвам четка, јазовец коса четка, синтетичка коса четка, ние исто така, направи висока оценка за бричење жилет, бричење поставите итн нашата мисија PRIMESHAVE самата себеси се објаснува за нашиот квалитет и стандард.

висок квалитет на производството е NT ВИГОР се должи на големото искуство во производство и со внимателен избор на суровини. Затоа, NT ВИГОР привлекува голем број на европски и американски клиенти, а имаме воспоставено долгорочна соработка односи со клиенти од целиот свет.

 

Прочитај повеќе

Избрана Производи

Нови пристигнувања

WhatsApp Онлајн Chat!